Laagdrempelig, goed voor hoofd en hart, en dansen maakt je blij!

Zestig-plus en dans- of muziekliefhebber? Kom dan eens naar een dansavond in OBG Nijmegen. Seniorencafé Burgerlust organiseert daar elke tweede en vierde dinsdag van de maand een gezellige avond met livemuziek. Tafels en stoelen gaan aan de kant en de vloer is voor de dansers. Aanvang 19:30, zaal open vanaf 19:15 uur. En mooi meegenomen: de toegang is gratis.

Wist je dat dansen na je 55-ste effectiever is dan naar de sportschool gaan? Dansen is goed voor je hart, verhoogt je uithoudingsvermogen, stimuleert je hersenen, maakt je blij, brengt je contacten en draagt zo bij aan je algemeen welzijn.

Seniorencafé Burgerlust in OBG, Prof. Cornelissenstraat 2, 6524 PJ Nijmegen, elke tweede en vierde dinsdag van 19:30 tot 22:30 uur, zaal open vanaf 19:15 uur. 

Programma 2025
28 oktober      Theo van Blitz
11 november   Cor Kersten
25 november   Jersey
09 december   Jan Kersten
23 december   Tom Meuwese

2026
13 januari  Jan Kersten                   

27 januar   Ferry Brooks
10 februari Jersey
17 februari Hans Leijten